Hakkımızda

HAKKIMIZDA

EDREMİT BELEDİYESİ PERSONEL ANONİM ŞİRKETİ Türk Ticaret Kanunu’na uygun olarak 29.03.2018 tarihinde Edremit Belediyesi tarafından kurulmuştur.

Şirketimiz; 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 126.maddesi ile 27.06.1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’ye eklenen Ek Madde 20 ve 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslara İlişkin tebliğin 28. Maddesi doğrultusunda il özel idareleri, belediyeler ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birlikleri ve belediyeye bağlı kuruluşlarında 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 62. maddesinin 1. fıkrasının (e) bendi ve Kamu İhale Genel Tebliği 78. Madde hükümleri kapsamında personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı yöntemiyle çalıştırılan personelin işçi statüsünde istihdam edilebilmelerini sağlamaya veya bu kapsamda işçi statüsünde personel çalıştırılmasına dayalı hizmetleri yürütmeye ilişkin işlemleri gerçekleştirmektedir.

 

MİSYON

Edremit Belediyesinde 696 Kanun Hükmünde Kararname kapsamında istihdam edilen ve edilecek olan personelin potansiyelleri veya gereklilikleri dikkate alınarak, görevlerin gerektiği nitelik ve sayıda personelin temini ile işlerin yürütülmesinin sağlanması.

VİZYON

Edremit halkının refah ve mutluluğuna daha fazla katkıda bulunabilecek nitelikli personelin yapısının oluşturulması hazırlanması ve kişisel gelişimlerin desteklenmesidir.

Faaliyet Raporu

2018 Yılı Faaliyet Raporu

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

2019 Yılı Faaliyet Raporu

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

2020 Yılı Faaliyet Raporu

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab